Klinika Atlanta - łagodzimy objawy bólu kręgosłupaKlinika Atlanta - medycyna estetycznaKlinika <span>ATLANTA</span> to nowoczesna sala operacyjna i <span>wykwalifikowany zespół</span>Klinika Atlanta - leczenie z użyciem bezpiecznych metodKlinika Atlanta - problemy z kręgosłupem u dzieciKlinika Atlanta - przedłużamy żywotność stawówKlinika Atlanta - pole magnetyczneKlinika Atlanta - przywracamy zdrowy i młody wygląd skóryKlinika Atlanta - leczymy bóle kręgosłupaKlinika Atlanta - łagodzimy objawy bólu kręgosłupaKlinika Atlanta - pomaga dzieciom
Kwas hialuronowy

Medycyna estetyczna
i dermatologia

Medycyna estetyczna cieszy się coraz większą popularnością i nie jest już obiektem tabu. Oferujemy szereg zabiegów i procesów pozwalających na przywrócenie zdrowego i młodego wyglądu skóry, usunięcie jej niedoskonałości oraz wielu innych krępujących defektów. Jest to niezwykle ważny aspekt poprawiający samopoczucie a także pewność siebie naszych Klientów. Mężczyźni też doceniają jej walory co wyraźnie widać w statystykach odwiedzin.

Każdy zabieg w naszej klinice jest przeprowadzany przez profesjonalistę dr n. med. Tatianę Jasińską co gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Kiedy na Twojej skórze pojawiają się niepokojące zmiany warto wybrać się do dermatologa, który może rozwiać wszelkie wątpliwości oraz pomóc w wyborze odpowiedniego leczenia.

W ramach naszej kliniki dermatologicznej oferujemy konsultacje dermatologiczne obejmujące wszelkie aspekty chorób skóry, w tym oczywiście diagnostykę i leczenie takich schorzeń: trądzik zwykły, trądzik różowaty, choroby bakteryjne jak i pasożytnicze.

Teraz skontaktuj się z nami
Nie czekaj! Zadzwoń

+48 34 353 10 85
+48 505 999 080


Nasi konsultanci z przyjemnością rozwieją wszystkie Państwa wątpliwości i obawy, jednocześnie skierują do odpowiedniego specjalisty.

Serdecznie zapraszamy
b48d98-atlantaclinic_039.webp